www.cvonline.hu

SZÁLLODAI BETANÍTOTT MUNKA

  • A hirdetés 677 napja lejárt

SZÁLLODAI BETANÍTOTT MUNKÁK LONDONBAN

Minimális angol nyelvtudással – a szórólapozási munka esetén anélkül is - rendelkező lendületes, nagy munkabírású munkavállalóknak kínál hivatalos munkaközvetítő cég londoni életkezdési lehetőséget, szállodai fizikai munkakörökben hosszú távú munkát.

Mit kínálunk:

  • DÍJMENTES MUNKAKÖZVETÍTÉS
  • szállás Észak-London 3. zónájában;
  • munkavállaláshoz szükséges okmányok (NI Number, bankszámlanyitás, lakcímbejelentés) beszerzésében való személyes segítségnyújtás, tolmácsolás;
  • beilleszkedést segítő szolgáltatások (Oyster Card kiváltás, SIM kártyaaktiválás, utazási gyakorlati ismertető, vásárlási tanácsok stb.);
  • 0-24 órás magyar nyelvű telefonos és/vagy személyes segítségnyújtás londoni kollégáktól.
  • hosszú távú szállodai betanított munkák (takarítás, konyhai kisegítő);
  • minimálbér - 6.50 £/óra;
  • interjúra felkészítés;
  • munkaszerződés megkötésében való segítségnyújtás.

Vadonatúj munkánk:

  • hosszú távú szórólapozási munkákra keresünk – akár nyelvtudás nélkül is! – dél-londoni munkahelyre, dél-londoni szállással férfiakat és nőket!!!!

NYELVTUDÁSÁT ELŐZETESEN INGYENESEN FELMÉRJÜK!

Jelentkezni, érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet (részletes tájékoztatót küldünk).

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...