www.cvonline.hu

Szállítói számlakönyvelő

  • A hirdetés 277 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák könyvelése német fejlesztésű rendszerben
  • Bejövő számlák iktatása
  • Szállítókkal való kapcsolattartás
  • Belső társosztályokkal kapcsolattartás.
  • Kapcsolódó számviteli feladatok elvégzése, könyvelése.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Analitikus gondolkodásmód, szabálykövetés.
  • Ms Office eszközök felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő