www.cvonline.hu

Szállítói Számla Könyvelő

  • A hirdetés 1203 napja lejárt
  • Van már tapasztalatod számla könyvelésben?
  • Középfokon beszélsz angolul?

Szállítói Számla Könyvelő (project munka)

Feladatok:

  • A szállítói számlák nyomonkövetése
  • Kifizetések könyvelése
  • Szállítói törzsadatok karbantartása
  • Adatszolgáltatás áfa bevallásokhoz
  • Szoros együttműködés a szervezet más társosztályaival

Elvárások:

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • 1-2 év szállítói számla könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói ismeret MS Office-ban

Egyéb készségek és kompetenciák:

  • Rendszerezett és minőség-orientált munkamód
  • Képesség és fogékonyság a csapatmunkára
  • Jelentős rugalmasság és képesség a nyomás alatt történő munkavégzésre
  • Kötelesség- és felelősségtudat
  • Kommunikatív, emberközpontú személyiség

Amit ajánlunk:

  • Csapat-orientált, kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye: XXIII. kerület

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!