www.cvonline.hu

Szállítói számla könyvelő (P2P/AP)

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk világszerte piacvezető termékeket gyártó, európai tulajdonban lévő vállalat. Pénzügyi szolgáltató központjuk Budapesten található és ide keresünk szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A szállító számlák főkönyvbe történő rögzítése;
Számla egyeztetések a partnerekkel;
A számlák időben történő jóváhagyásának és kifizetésének biztosítása;
Eseti kifizetésekkel kapcsolatos teendők ellátása;
Riportolás.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség
1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Középfokú aktív angol nyelvtudás
Excel magabiztos használata
Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
Impozáns munkakörnyezet
Cafeteria

Helyek Vác
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Accounts Payable Accountant with Slovak

Randstad Hungary Kft.

Our client is one of the world's leading compan...

Accounts Receivable Accountant (w Italian / French / Spanish / Portuguese / German / Dutch)

Our Client is looking for an Accounts Receivabl...

Accounts Payable Accountant (w Italian / French / Spanish / Portuguese / German / Dutch)

Our Client is looking for an Accounts Payable S...