www.cvonline.hu

Szállítói számla könyvelő (olasz-angol)

  • A hirdetés 233 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk világszerte piacvezető termékeket gyártó, európai tulajdonban lévő vállalat. Pénzügyi szolgáltató központjuk Budapesten található és ide keresünk szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A szállító számlák főkönyvbe történő rögzítése;
Számla egyeztetések a partnerekkel;
A számlák időben történő jóváhagyásának és kifizetésének biztosítása;
Eseti kifizetésekkel kapcsolatos teendők ellátása;
Riportolás.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség
1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Középfokú aktív angol és olasz nyelvtudás
Excel magabiztos használata
Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
Impozáns munkakörnyezet
Cafeteria

Helyek Vác
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Pályakezdő könyvelő középfokú angol és francia nyelvtudással

Randstad Hungary Kft.

Pályakezdő, érettségizettek figyelem!Feladatok:...

Budapest

General Ledger Accountant

HAYS Hungary Kft.

Financial Accountant position is open at our pr...