www.cvonline.hu

Szállítói számla könyvelő francia és angol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2012.08.31.
Hirdetés azonosító: 434864

Európában, Afrikában és Ázsiában is jelenlévő multinacionális autókölcsönző vállalat budapesti támogató központjába keresünk számviteli munkatársat.

Feladatok:

- Szállítói számlákkal kapcsolatos pénzügyi adminisztráció, adatrögzítés, számlaellenőrzés
- Számlák könyvelése
- Kapcsolattartás a szállítókkal és a többi üzleti területtel
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség pénzügyi vagy számviteli területen
- Felsőfokú FRANCIA nyelvtudás, angol közép
- Felhasználói szintű számítógépes tudás
- Kommunikációs képesség
- Számviteli területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Szakmai és képzések
- Fiatal és lelkes csapat
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Korszerű munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján