www.cvonline.hu

Szállítói számla könyvelő / AP könyvelő

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Pozíció leírása:

Szállítói számlák feldolgozása és könyvelése;
Részkönyvelési feladatok ellátása egyéb területeken;
Számlák ellenőrzése, időbeni fizetés biztosítása;
Kapcsolattartás az szállítókkal;
Számlák feltöltése a rendszerbe;
Számlaeltérések kivizsgálása;
Hó végi zárások támogatása.

Követelmények:

Könyvelési tapasztalat, ha lehet releváns területen
Releváns végzettség (diploma előny)
Angol nyelvtudás

Előny:

Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Komárom

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

Önéletrajzát magyar és / vagy angol nyelven várom.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Amellett, hogy precíz munkatárs és fontos számára, hogy a lehető legminőségibb munkát adja ki a kezéből, fontos számára a munkahelyi légkör is.
Csapatjátékos, az információkat megosztó típus.
Tanulékony.
Szereti az adminisztratív munkakört és jól érzi magát benne.
Kiszámítható környezetre vágyik.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés (nem a bér alapján választanak)
Teljes bejárástámogatás
Magas cafeteria