www.cvonline.hu

Szállítói Számla Könyvelési Adminisztrátor (project munka)

  • A hirdetés 1159 napja lejárt
  • Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni?
  • Van már tapasztalatod számla könyvelésben?
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod?

Feladatok:

  • A szállítói számlák nyomonkövetése
  • Kifizetések könyvelése
  • Szállítói törzsadatok karbantartása
  • Szoros együttműködés a szervezet más társosztályaival

Elvárások:

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább fél éves szállítói számla könyvelésben/könyvelési adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos felhasználói ismeret MS Office-ban

Egyéb készségek és kompetenciák:

  • Rendszerezett és minőség-orientált munkamód
  • Képesség és fogékonyság a csapatmunkára
  • Jelentős rugalmasság és képesség a nyomás alatt történő munkavégzésre
  • Kötelesség- és felelősségtudat
  • Kommunikatív, emberközpontú személyiség

Amit ajánlunk:

  • Csapat-orientált, kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kezdés: azonnal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítéseLink megjelenítése/kellyservices.hu

Link megjelenítéseLink megjelenítése/KellyServicesHu