Szállítói számla könyvelés - törzsadat karbantartó (master data)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.05.
Jelentkezési határidő: 2014.10.08.
Hirdetés azonosító: 863153
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Multinacionális, mégis családias csapatba várjuk azok jelentkezését akik szívesen dolgoznának TÖRZSADAT KARBANTARTÓKÉNT.

Feladatok:
- szállítói, vevői adatok napra készen tartása
- adatbázis építés, adatmigráció
- dokumentáció készítés
- kapcsolattartás a társosztályokkal
- részvétel a havi zárásokban

Követelmények
- közép vagy felsőfokú gazdasági végzettség
- SAP tapasztalat
- pályakezdők vagy kis tapasztalattal rendelkezőket is várunk
- monotónia tűrés, terhelhetőség, pontosság, precizitás