Szállítói folyószámla könyvelő ANGOL ÉS LENGYEL nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3632)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 937480
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállítói folyószámla könyvelő
angol és lengyel nyelvtudással

Feladatok:
- Különböző vállalatok szállítói számláinak könyvelése
- Elhatárolások, leírások könyvelése
- Függő tételek rendezése
- Utazási költségek könyvelése
- Számviteli számlák egyeztetése
- Analitika zárása
- Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:
- Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség
- Kommunikációs szintű angol és lengyel nyelvtudás
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- Pontosság, önállóság, megbízhatóság
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
- Oracle vagy MS Dynamics AX ismeret előnyt jelent

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Cafeteria
- Egyéb kedvező juttatások

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.