Szállítófolyószámla- könyvelő svéd vagy norvég nyelvtudással

  • A hirdetés 579 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, több mint 40 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, 23.500 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projektmenedzsment szolgáltatásokat. A Shared Services központi egysége Székesfehérváron található.

Csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Külföldi Sapa vállalatok szállítói számláinak könyvelése
  • Beérkező számlák beszerzési megrendeléshez egyeztetése, problémamegoldása
  • Áfa ellenőrzés és egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség
  • Angol és svéd vagy angol és norvég nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóság

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező nemzetközi vállalatnál

A jelentkezés módja:

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát töltse fel Karrier oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva.
Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Svéd, Norvég, Angol