www.cvonline.hu

Szállítófolyószámla- könyvelő és kapcsolattartó

  • A hirdetés 490 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére
nyújt pénzügyi, informatikai és projektprojektmenedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment
  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Külföldi Sapa vállalatok szállítói számláinak könyvelése, ellenőrzése javítása
  • Elhatárolások, leírások könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelvtudás előny
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Oracle vagy MS Dynamics AX ismeret előnyt jelent

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria,
  • karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés,
  • önkéntes nyugdíjpénztár,
  • egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier- és kibontakozási lehet egy biztos alapokkal rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő