www.cvonline.hu

Szállítófolyószámla könyvelő és kapcsolattartó

  • A hirdetés 478 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, több mint 40 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, 23500 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projektmenedzsment szolgáltatásokat. A Shared Services központi egysége Székesfehérváron található. Csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
    Program- és Projektmenedzsment

Feladatok:

  • Külföldi Sapa vállalatok szállítói számláinak könyvelése, ellenőrzése, javítása
  • Elhatárolások, leírások könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakmai végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóságJó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Oracle vagy MS Dynamics AX ismeret

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező nemzetközi vállalatnál

A jelentkezés módja:

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát töltse fel Karrier oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol