www.cvonline.hu

Szállítófolyószámla- könyvelő angol nyelvtudással

  • A hirdetés 616 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Külföldi Sapa vállalatok szállítói számláinak könyvelése
  • Elhatárolások, leírások könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Utazási költségek könyvelése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakmai végzettség (pénzügyi/számviteli/gazdasági)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Egyéb idegennyelv ismerete előny
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Oracle vagy MS Dynamics AX ismeret előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező pénzügyi központban, nemzetközi környezetben
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő