Szállítófolyószámla- és utazásiköltség-könyvelő (AP/T&E Accountant)

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

 A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Külföldi Sapa vállalatok szállítói számláinak könyvelése
  • Kifizetések bonyolítása, könyvelése
  • Elhatárolások, leírások könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Utazási költségek könyvelése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, más nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Oracle Applications ill. Microsoft Dynamics AX vállalatirányítási rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés
  • önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • teljesítmény alapú prémium
  • sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező pénzügyi központban, nemzetközi környezetben.
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a lenti linken keresztül

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő