www.cvonline.hu

Szállító

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Tevékenységi körében piacvezető, budapesti központú, banktechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég

szállító

kollégát keres.

Feladatok:

  • Vevői igények alapján rendelt áru összekészítése
  • Kiszállítás megszervezése, lebonyolítása
  • Áruátvétel, árukiadás fizikai menedzselése, adminisztrációja
  • Megrendelt termékek (páncélszekrény) kiszállítása, rögzítése
  • Komissiózás
  • Részvétel időszakos leltári tevékenység elvégzésében
  • Céges információs rendszer használata, kollégák naprakész információval való ellátása
  • Selejt áruk kezelése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Páncélszekrény szállításban való jártasság
  • Proaktivitás, önállóság, terhelhetőség
  • Felelősségvállalás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Alapos szállítmányozási, raktározási ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete elvárás
  • SAP (vagy bármely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete) elvárás
  • Rugalmasság
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Stresszkezelés

Előny:

  • Vezetőközpontú szemlélet, csapatkoordinálásban szerzett tapasztalat
  • Banktechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő