www.cvonline.hu

Szállító szerelő

  • A hirdetés 736 napja lejárt

Szállító szerelő hirdetés

Nemzetközi lakberendezési céghez keresünk tapasztalt szállító, szerelő kollégát.

Feladatok:

  • bútor kiszállítás
  • összeszerelés

A cég ügyfélköre miatt az ápolt kulturált megjelenés és viselkedés elengedhetetlen.

Feltétel:

  • Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen eltöltött több éves tapasztalat, referencia személy bemutatásával előző vagy korábbi munkahelyről.
  • 3 éves teherautó vezetési rutin. (IVECO Daily)
  • Büntetlen előélet, nem dohányzó, szenvedélyektől mentes személy.

Előnyt jelent:

  • IKEA, Kikánál szerzett tapasztalat
  • alapfokú idegennyelv tudása

Fizetés:

  • nettó: 150.000FT

Jelentkezni emailben lehet csak fényképes önéletrajzzal fizetés megjelöléssel az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő