www.cvonline.hu

Szállító, szerelő

  • Company_icon Danconcept Kft
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Tapasztalt

kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Áruátvétel, pakolás, rakodás
  • Bútor kiszállítás, összeszerelés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen eltöltött több éves tapasztalat, referencia személy bemutatásával előző vagy korábbi munkahelyről
  • Több mint 5 éves teherautó vezetési rutin. (IVECO Daily)
  • Büntetlen előélet, nem dohányzó, szenvedélyektől mentes személy
  • A cég ügyfélköre miatt az ápolt kulturált megjelenés és viselkedés elengedhetetlen

Előny:

  • IKEA-nál, KIKA-nál szerzett tapasztalat
  • Alapfokú idegennyelv tudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költséghozzájárulás
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető, Kamionsofőr, Szállításimunkás, Teherautósofőr
Gyártás / Termelés > Bútoripari szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű