www.cvonline.hu

Szállító számla könyvelő

  • A hirdetés 408 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális vállalathoz keresünk néhány éves könyvelési tapasztalattal pályázót a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
Elektronikus fizetések előkészítése és engedélyezés után az utalás indítása;
Havi egyeztetések a beszállítókkal, kifizetések intézése;
Számla eltérések kivizsgálása;
Törzsadatok karbantartása;
Havi zárás támogatása, részfeladatok ellátása;
Projektfeladatokban részvétel.

Követelmények:

Könyvelői végzettség
Min. fél év tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Előny:

Több éves könyvelői tapasztalat gyártó környezetben

Munkavégzés helye:

Komárom régió, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Dinamikus környezet, felelősségteljes munkakör és feladatok
Tanulási, fejlődési lehetőség
Motiváló bérezés és juttatási csomag

Helyek Győr
Komárom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség