www.cvonline.hu
Szállító könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.01.
Hirdetés azonosító: 830387
lejárt

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? A Trenkwalder Kft. pénzügyi csapatába Szállítói könyvelő munkatársat keres:

Feladatok:

- bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése

- kapcsolattartás a szállítókkal

- szállítói folyószámlák egyeztetése, nyitott tételek rendezése

- ingatlan bérbeadásból származó jövedelem megállapítása a bérprogramban

- vegyes tételek könyvelése: elhatárolások, szállítói rendező tételek

- közreműködés a havi és az éves zárásban

- közreműködés az adóbevallások, egyéb adatszolgáltatások összeállításában

- közvetlen kollégák helyettesítése

- vezetői utasítás alapján ad- hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

- mérlegképes könyvelői végzettség

- 3-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat (lehetőleg multinacionális vállalatnál)

- számviteli szabályok naprakész ismerete

- precizitás, pontosság, csapatmunkában való aktív részvétel

- társalgási szintű angol nyelvismeret

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Amit nyújtunk:

 - versenyképes juttatási csomag

- modern munkakörnyezet

- megbízható, stabil háttér

- open door policy

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.