www.cvonline.hu

Szállítmányozó

  • A hirdetés 937 napja lejárt

Feladatok:

  • Árajánlatkérések előkészítése, fogadása és a megrendelő azonosítása
  • Árajánlatok kiküldése, nyomon követése
  • Fuvarozói ajánlatkérések begyűjtése
  • Megbízások fogadása, kezelése, a számítógépes vállalatirányítási szoftverben történő rögzítése, fuvarmegbízások kiküldése
  • Fuvarozási alternatívák felmérése
  • A fuvar megvalósítása, nyomon követése, teljesítése
  • Partnerkapcsolatok kezelése - Fuvarozókkal és logisztikai ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás, személyes találkozók, tárgyalások szervezése
  • Nyilvántartások, adatbázisok vezetése, karbantartartása (raktártábla, vállalatirányítási szoftver)
  • Saját kamionokra export és import fuvarfeladatok szervezése

Elvárások:

  • Belföldi/Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Informatikai ismeret (MS Word, Excel, Internet, Levelezési rendszerek)

Kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó készség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Erős csapatszellem
  • Ügyfél orientáltság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol