Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán. Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak. A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más keleteurópai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

SZÁLLÍTMÁNYOZÓ / FUVARSZERVEZŐ

Elvárások:

  • Szállítmányozási és nemzetközi közúti fuvarozási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás, második nyelv ismerete előny
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó szervezői és problémamegoldó képesség, mind önállóan, illetve csapattal együttműködve
  • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés…)
  • EKÁER ismerete

Feladatok:

  • Napi ügyviteli feladatok
  • Fuvarfeladatok optimalizálása, problémák gyors, hatékony megoldása
  • Nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolítása és nyomon követése, fuvarokmányok kezelése
  • Heti, havi riportadatok készítése
  • Új lehetőségek felkutatása
  • Alkalmanként fordítási feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre elektronikusan küldheti:

vagy:

Boschung EJT Kft. 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Szállítmányozó / fuvarszervező

Dévaványa, 5510 Magyarország
Békés, 5630 Magyarország
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása