www.cvonline.hu
Szállítmányozó és ügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.02.01.
Hirdetés azonosító: 1007198
lejárt

Budapesti központú, banktechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk Szállítmányozó és ügyintéző kollégát.

Feladatok:

  • Kiszállítás megszervezése, lebonyolítása
  • Áru összekészítése
  • Megrendelt termékek (pl. páncélszekrény) kiszállítása, rögzítése
  • Áruátvétel, árukiadás fizikai menedzselése, adminisztrációja
  • Komissiózás
  • Selejt áruk kezelése
  • Részvétel időszakos leltári tevékenység elvégzésében

Elvárások:

  • 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Páncélszekrény szállításban való jártasság
  • Szállítmányozási, raktározási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP vagy bármely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktivitás, önállóság, terhelhetőség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stresszkezelés

Előny:

  • Csapatirányításban szerzett tapasztalat
  • Banktechnikai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Lehetséges kezdés: Azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.