www.cvonline.hu

Szállítmányozási vezető

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 956837

Nagy múltú, osztrák-magyar tulajdonú partnercégünk (fő profil: szállítmányozás) megbízásából keresünk kollégát Nagykanizsára

Feladatok:
  • Szállítmányozási terület teljes szakmai felügyelete: a szállítási folyamatok menedzselése, ellenőrzése a megbízástól egészen a megbízás teljesítéséig
  • Alvállalkozókkal való szerződések előkészítése, megkötése, az együttműködés folyamatos felülvizsgálata, indokolt intézkedések meghozatala
  • Proaktív sales funkció: kapcsolattartás ügyfelekkel, hatékony együttműködés biztosítása,
  • problémakezelés adott esetben
  • Komplex árajánlatok kidolgozása, elkészítése
  • Fuvarszervező kollégák munkájának koordinálása, támogatása, munkájuk megszervezése
  • KPI-ok nyomon követése, elemzések, kimutatások készítése a vezetőség számára
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Fuvarszervezésben szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • A tevékenységhez szükséges magyar és nemzetközi jogszabályok ismerete
  • Társalgási szintű, aktív német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés, nagy munkabírás
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Proaktív személyiség
Előny:
  • Árufuvarozó-vállalkozási képesítés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil multinacionális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Változatos munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Szállítmányozási vezető) megjelölésével.