www.cvonline.hu

Szállítmányozási vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 917702

Nagy múltú, osztrák-magyar tulajdonú partnercégünk (fő profil: szállítmányozás) megbízásából keresünk kollégát Nagykanizsára Szállítmányozási vezető munkakörbe.

Feladatok:
  • Szállítmányozási terület vezetése
  • Fuvarszervezésben való aktív részvétel
  • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezök munkájának koordinálása, támogatása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, vevőkkel, alvállalkozókkal
  • Tenderekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, kalkulációk készítése
  • Komplex árajánlatok kidolgozása, elkészítése
  • Havi jelentések költségelemzése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Fuvarszervezésben szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • A tevékenységhez szükséges magyar és nemzetközi jogszabályok ismerete
  • Társalgási szintű, aktív német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés, nagy munkabírás
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
Előny:
  • Árufuvarozó-vállalkozási képesítés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil multinacionális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Változatos munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Zala megye/ Nagykanizsa
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a nagykanizsa@prohuman e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Szállítmányozási vezető) megjelölésével.