www.cvonline.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 1337 napja lejárt

Ügyfelünk, budaörsi központtal rendelkező nemzetközi hátterű logisztikai vállalat, mely nemzetközi szintű bérraktározási és szállítmányozási szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A cég, angolul tárgyalási szinten beszélő szakembert keres az alábbi feladatokra:

Feladatok

  • A cég szállítmányozási osztályának vezetése (kontrolling/számlázás, fuvarszervezés, asszisztencia, sofőrök)
  • A szállítmányozási és fuvarozási feladatok ellátásához szükséges erőforrások biztosítása
  • Az osztály működésének teljes körű koordinálása
  • A saját flotta és az alvállalkozók irányítása
  • Kalkulációk és árajánlatok készítése
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Szerződések előkészítése
  • Szoros együttműködés a vámügyintézési részleggel, értékesítési, beszerzési, üzletfejlesztési osztállyal és a vezérigazgatóval
  • Tűzrendészeti és munkavédelmi előírások betartatása
  • Munkatársak teljesítményének értékelése, ösztönzése
  • A szállítási feladatok minőségének biztosítása és ellenőrzése
  • Nem megfelelőség esetén jelentési kötelezettség a cégvezetés és az ügyfelek irányába
  • A szállítmányozás és a fuvarozás ügyviteli rendjének kialakítása és folyamatos fejlesztése
  • Teljes körű elszámolási és jelentési kötelezettség a cégvezetés felé

Követelmények

  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Tárgyalásszintű angolnyelv-ismeret, magas szintű számítógépes tudás
  • Szállítmányozásban és vámügyintézésben szerzett, minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logisztikai szolgáltató vagy termelő cég szállítmányozási részlegén szerzett hasonló tapasztalat

Érdeklődés esetén angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kérjük eljuttatni Cemelog Zrt. számára, az alább megadott email címre a pozíció pontos feltüntetésével.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő