www.cvonline.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜZLETKÖTŐ

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Szállítmányozási Igazgatósága, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése;
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
  • Árajánlatok készítése és letárgyalása;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Értékesítési, kereskedelmi tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Biztos, tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;

Előnyt jelent:

  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
  • Több idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
  •  Ügyfélorientált szemlélet;
  • Stressz-tűrő képesség;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Precizitás.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

 Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) a megpályázott pozíció megjelölésével „szállítmányozási üzletkötő” - a lenti címre juttassa el:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő