www.cvonline.hu

Szállítmányozási üzletkötő - német nyelvtudással

  • A hirdetés 841 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Szállítmányozási Igazgatósága, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése;
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
  • Árajánlatok készítése és letárgyalása;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Értékesítési, kereskedelmi tapasztalat;
  • Biztos, tárgyalási szintű német nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
  • Több idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Stressz-tűrő képesség;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Precizitás.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő