www.cvonline.hu
Szállítmányozási Üzletág Vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.03.
Jelentkezési határidő: 2015.11.04.
Hirdetés azonosító: 983613
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Piacvezető logisztikai szolgáltató partnerünkhöz kerlesünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜZLETÁG VEZETŐ

Feladatok:
- Az üzletág teljesítményeinek nyomonkövetése,
- 20 fős csapat irányítása és folyamatos fejlesztése,
- logisztikai és ellátási lánc folyamatok optimalizációja,
- kulcsfontosságú teljesítménymutatók nyomon követése és értékelése valamint azok jelentése a menedzsment felé,
- szállítmányozási sztenderd folyamatok nyomonkövetése, ellenőrzése, analizálása,
- költségvetés kontroll.

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség,
- angol ÉS német nyelvtudás (minimum középszint),
- 5-10 év szállítmányozási területen szerzett tapasztalat,
- szállítási csapat operatív vezetésében szerzett tapasztalat,
- ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
- döntéshozói attitűd,
- vezetői készség,
- kiemelkedően jó kommunikációs és prezentációs készség,
- projekt szemlélet és tapasztalat.

Amit a cég kínál:
- Versenyképes bérezés,
- kafetéria + bónusz rendszer,
- folyamatos fejlődési lehetőség.