www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 981487

Raktározással, szállítmányozással foglalkozó Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk Vecsésre Szállítmányozási ügyintéző pozícióba.
Feladatok:

  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon és személyesen,
  • tárgyalások megszervezése, ügyfelek fogadása,
  • közúti, légi vagy tengeri fuvarok lebonyolítása,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • adatrögzítés, iktatás, irodai adminisztráció,
  • áru forgalmának nyomon követése,
  • riportok készítése.

Elvárások:
  • MS-Office programok felhasználói szintű ismerete (különösen Excel),
  • jó kommunikációs készség,
  • erős középfokú angol nyelvtudás,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • magabiztos, határozott fellépés.

Juttatások:
  • versenyképes fizetés,
  • multinacionális környezet,
  • előrelépési lehetőség.

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • logisztikai tanulmányok.

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát

Munkavégzés helye:
  • Vecsés