www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

  • A hirdetés 893 napja lejárt

Lagermax AED Hungary Kft.

szállítmányozási ügyintézőt

keres.

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület  ( BILK terminál )

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • min. 1 éves szakmai gyakorlat a szállítmányozás területén
  • biztos német vagy angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés, ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • mindkét nyelv ismerete

Feladatok:

  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon és személyesen,
  • bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése,
  • a partnerek szállítmányozási tevékenységének teljes körű támogatása, asszisztenciájának ellátása,
  • riportok készítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXIII. Kerület BILK

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a fényképpel, valamint kísérőlevéllel ellátott magyar és német, vagy angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő