www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 830804

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Raktér foglalások bonyolítása hajós- és légitársaságoknál,
  • ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés a kiszállítandó áru állapotáról és szállíthatóságáról,
  • kiszállítás, áruátvétel egyeztetése, vámügyintézők informálása, rakodás nyomon követése,
  • napi szintű riportálás,
  • jelentések, összesítések készítése, szükséges dokumentumok kiállítása,
  • reklamációk azonnali kezelése.
Elvárások:
  • Középfokú, logisztikai irányú elvégzett tanulmányok,
  • magabiztos, középszintű angol nyelvismeret,
  • szállítmányozásban szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • határozott fellépés,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • pro-aktivitás, rugalmas személyiség,
  • motiváltság.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • változatos munkakör,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 8:00-17:00, IX. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: SDH-02