www.cvonline.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Régió:

Csongrád

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 778407
lejárt

  Ügyfelünk, egy európai tulajdonú termelő vállalat, melynek magyarországi gyáregysége nemzetközi viszonylatban is a legmodernebb technológiát képviseli. A cég világszínvonalú termékeket gyárt több országban, a magyarországi egységnek is kitüntetett szerepe van már. Termékeiket a világ minden pontjára értékesítik, így kiváló minőségű termékeik által az egyik legjelentősebb vállalattá váltak.

Bővülésük miatt, 1 éves határozott időre keresünk számukra hasonló tapasztalattal rendelkező, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljeskörű adminisztráció a gyárba bejövő és kimenő szállítmányokkal kapcsolatban
  • Munkaelőkészítés a logisztikai folyamatokhoz (be- és kitároláshoz; felrakodáshoz; rendelésfeldolgozáshoz)
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi területtel (gyártás, logisztika, raktárak, stb.)
  • Transzportorganizáció / Diszpozicionálás
  • Az ügyfélmegbízások folyamatos ellenőrzése
  • Leltárban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • 2-3 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat szállítmányozási területen, vevői kapcsolattartásban és adminisztrációban
  • Nagyon jó angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Dinamizmus, proaktivitás, stressztűrés
  • Kiváló koordinációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontúság
  • Terhelhetőség

Előnyök:

  • Vámügyintéző végzettség
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, lendületes csapat, és csúcstechnolóiájú gyártás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • A pozíció 1 éves HATÁROZOTT IDŐRE szól.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük pályázzon rá angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzával!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Csongrád