www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 526874

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A fuvarfeladatok maradéktalan teljesítése,
  • a kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése,
  • Charter autók eredményes üzemeltetése,
  • új ügyfelek felkutatása, partnerek felvétele.
Elvárások:
  • Középfokú, felsőfokú végzettség (előny: logisztika),
  • magabiztos, középszintű angol nyelvismeret,
  • ADR ismerete
  • szállítmányozásban szerzett tapasztalat,
  • határozott fellépés,
  • aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • motivált személyiség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • változatos, mégis stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: NSZÜ 02