www.cvonline.hu

Szállítmányozási Ügyintéző

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Célod, hogy a munkádban használd megszerzett nyelvi tudásodat?
Valami újba szeretnél kezdeni?

Motivál egy pörgős, fiatalos csapat és a jó kereseti lehetőség?
A piac egyik stabil, megbízható vállalatnál szeretnél elhelyezkedni, akinek fontos munkatársai fejlesztése?

Szállítmányozási Ügyintézőt keresünk

nyergesújfalui ill. budaörsi, modern irodánkba.

Feladatok:

  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • meglévő fuvarok koordinálása
  • kollégákkal való együttműködés

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
    (+lengyel vagy román nyelvtudás előnyt jelent)
  • proaktív dinamikus személyiség, kiváló szervező készséggel
  • 3 műszakos irodai munkarend vállalása (rugalmas munkaidő)

Amit kínálunk:

  • nemzetközi háttér
  • szakmai fejlődés, rendszeres képzések
  • fiatalos csapat
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu vagy Budaörs

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budaörs
Nyergesújfalu
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol