www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1086426

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkavállalókat logisztikai ügyintéző pozícióba.
Feladatok:

  • Szállítmányozással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Beérkező megrendelések feldolgozása
  • Csomagolás, címkézés
  • Adatbáziskezelés
  • Kapcsolattartás az érintett társosztályokkal

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + utazási támogatás
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Alapos betanulás
  • Jó hangulatú munkavégzés egy dinamikus csapatban

Előnyök:
  • Éjszakai műszak vállalása
  • Termelésben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.