www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

  • A hirdetés 198 napja lejárt

A Lagermax Spedíció Kft.

szállítmányozási ügyintézőt

keres.

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület  (BILK terminál)

Feladatok:

  • gyűjtőjáratok fogadása, indítása
  • a küldemények nyomon követése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • az elvégzett feladatok adminisztrációja
  • árajánlatok készítése, potenciális új megbízók megnyerése

Elvárások:

  • minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • jó német vagy angol nyelvtudás
  • több éves szakmai gyakorlat a szállítmányozás területén
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés, ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • második nyelv ismerete
  • szakmai gyakorlat a szállítmányozás területén

Amit a munkahely kínál:

  • szakmai fejlődési lehetőség a nemzetközi szállítmányozás területén
  • az előmenetellel párhuzamos, emelkedő bérezés
  • összeszokott, jó csapat
  • fiatalos munkahelyi légkör

Kérjük fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő