www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1056059

Pilisvörösvári központunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:
Feladatok:

  • A saját kiszállítási körzeten kívüli küldeményekhez kapcsolódó szállítmányozási feladatok ellátása
  • Gépkocsivezetők által beszállított áruk okmányainak átvétele, azok ellenőrzése
  • A szállítmányozási adatok rendszerbe történő előrögzítése
  • Ügyfél elektronikus (EDI) megbízásainak átvétele, ellenőrzése, javítása
  • Diszpozíció, járatok indítása a vidéki telephelyekre, elszámolás
  • Fuvarszervezés, egyeztetés a vidéki telephelyek diszponenseivel, fuvarozókkal
  • Kapcsolattartás a gyűjtőraktárral

Elvárások:
  • Angol és/vagy német alap szintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavég
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Professzionális munkakörnyezet, szakmai háttér

Előnyök:
  • Szállítmányozási területen szerzett többéves munkatapasztalat
  • Integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a hirdetésben szereplő e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár

Egyéb információk:
Munkaidő: 13:00 – 22:00 óráig