www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári központunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • A saját kiszállítási körzeten kívüli küldeményekhez kapcsolódó szállítmányozási feladatok ellátása:
  • Gépkocsivezetők által beszállított áruk okmányainak átvétele, azok ellenőrzése
  • A szállítmányozási adatok rendszerbe történő előrögzítése
  • Ügyfél elektronikus (EDI) megbízásainak átvétele, ellenőrzése, javítása
  • Diszpozíció, járatok indítása a vidéki telephelyekre, elszámolás
  • Fuvarszervezés, egyeztetés a vidéki telephelyek diszponenseivel, fuvarozókkal
  • Kapcsolattartás a gyűjtőraktárral

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Angol és/vagy német alapszintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs készség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Szállítmányozási területen szerzett többéves munkatapasztalat
  • Integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Munkaidő: 13:00 – 22:00 óráig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzát, valamint nettó bérigényét az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.