www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1046919

Mezőgazdasági ágazatban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Feldolgozza és kezeli a szállítmányozással kapcsolatos belső és külsős dokumentumokat
  • Naprakészen vezeti a vállalat adatbázisait
  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal
  • Együttműködik a tervezési, beszerzési és termelési részleggel

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magabiztos MS Excel tudás,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóba és írásban
  • SAP magabiztos ismerete
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat,

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér

Előnyök:
  • ERP/MRP rendszerben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy