www.cvonline.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 578 napja lejárt

 A logisztikai piacon ismert és elismert,

25 éve dinamikusan fejlődő

Trans-Sped Kft.

munkatársakat keres (1 fő) debreceni, illetve (1 fő) székesfehérvári irodájába.

Főbb feladatok:

  • nemzetközi fuvarok szervezése
  • fuvarfeladatok dokumentálása
  • fuvarfeladatok során felmerülő problémák kezelése
  • kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal
  • piackutatás, ügyfélszerzés, kereskedelmi kapcsolatok bővítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • angol, vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • proaktív, ügyfélközpontú, rugalmas, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • összeszokott, stabil csapat, vezetői támogatással
  • biztos hátterű cég, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • versenyképes juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Debrecen vagy Székesfehérvár

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Jelentkezési határidő: 2016.03.19

Helyek Hajdú-Bihar
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol