www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző-Somogy megye (Ref.862)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 896109
lejárt

Somogy megyei, német tulajdonú nagyvállalat részére keresünk munkatársat:

Szállítmányozási ügyintéző pozícióba Ref.862

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Tájékoztatás az aktuális jogszabályokról, folyamatokról, feladatokról
  • Adatrögzítés a NAV rendszerében
  • Beszállítókkal és vevőkkel folyamatos adategyeztetés
  • Termékek előírás szerinti kezelése, bejelentése az előírások szerint
  • Jogszabályi változások nyomon követése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Előny: logisztikai vagy gazdasági végzettség, tanulmányok
  • Társalgási szintű német nyelvismeret
  • Angol nyelv minimum alapfokú használata élő és írásos kommunikácóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság a munkavégzésben, döntési képesség, jó problémamegoldó készség
  • Fejlett kommunikációs készség

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Megbízónk ajánlata:

  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag, széles körű Cafeteria és prémiumrendszerrel

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, várjuk pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu