Szállítmányozási ügyintéző - Kecskemét (Referenciaszám: HM-1348)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 986780

Feladatok:

  • Üzletfejlesztéssel/értékesítéssel együtt új üzletek megszerzése
  • Meglévő és új megbízók fuvarjainak leszervezése/optimalizálása
  • Helyi fuvaros bázis kiépítése/fejlesztése
  • Fuvardíjak kiadása
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárásaink:

  • Tapasztalat közúti gyűjtő vagy komplett fuvarok szervezése területén
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Középfokú szakmai végzettség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Csapatszellem és ügyfélorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka
  • Karrierlehetőség és versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy nemzetközi érdekeltségű, piacvezető logisztikai szolgáltató megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-1348-as referenciaszámot az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő