www.cvonline.hu

Szállítmányozási ügyintéző Francia nyelven

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1189829

Szállítmányozási ügyintéző Francia nyelven!
Feladatok:

  • A hozzárendelt ügyfél első számú kapcsolattartójaként a nemzetközi szállítással kapcsolatos fuvarfeladatok megtervezése, megszervezése, lebonyolítása
  • A szállítások teljesítésének folyamatos nyomon követése, esetleges problémák esetén beavatkozás, a problémák megoldása
  • Folyamatos kommunikáció az ügyféllel és a külföldi irodákkal
  • Folyamatok implementálása, kreatív fejlesztése, költséghatékony megoldások keresése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel, partnerekkel, irodákkal

Elvárások:
  • Felsőfokú nappali tagozatos tanulmányok
  • Aktív francia-tudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office - Excel, Word, Outlook)
  • Heti 20 óra vállalása rugalmasan ( hétfőtől-péntekig 8:00-17:00)

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérigény megjelölésével jelentkezz!

Előnyök:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Francia
  • Angol

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése