www.cvonline.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SZOLGÁLTATÁS ÉRTÉKESÍTŐ

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 779238
lejárt

  Sikeres értékesítőnek tartja magát? Ért már el komoly eredményeket logisztikai szolgáltatások értékesítésében? Akkor biztosan tapasztalta már, hogy ez az egyik legérdekesebb területe a gazdaságnak! Naponta kell megoldani nehezebbnél nehezebb feladatokat.
Szeretne kilépni a hagyományos "taposómalomból" a munkavégzés területén? Szeretné, ha a teljesítményét a képességeihez mérten honorálnák? Úgy döntött, hogy az elkövetkezendő időszakot a szakmai tudásának "csiszolására" használja fel? Akkor pályázza meg a pozíciót!

Ügyfelünk 2012 februárjában kezdte meg működését a nemzetközi szállítmányozási területén. A tavalyi évet már pozitív eredménnyel zárták, amely bizonyítja mind a cégvezetés, mind pedig a munkatársak kompetens, lelkes munkavégzését. A dinamikusan fejlődő vállalkozás az első két vontató vásárlását követően hamarosan újabb kettő majd megint három vásárlását eszközölte. Közben négy darab saját félpótkocsi is megvásárlásra került. Jelenleg kilenc, normál kapcsolási magasságú, rolóponyvás, rolótetős járműszerelvényük rója Európa útjait. Működési területük jelenleg Németország, Ausztria, Olaszország, Belgium, Hollandia, Luxemburg, Franciaország, Szlovákia, Svédország, de szükség esetén bármely országba szállítanak az Európai Unió területén.
A folyamatos bővülés megkívánja egy újabb SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SZOLGÁLTATÁSOK ÉRTÉKESÍTÉSÉBEN tapasztalt munkatárs felvételét.

A pozíció megnevezése: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SZOLGÁLTATÁS ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Nemzetközi és magyar fuvar feladatok kialakítása;
  • Potenciális ügyfelek, fuvarozók megkeresése;
  • Ajánlatok és pályázati anyagok kidolgozása;
  • Fuvarmegbízások költséghatékony teljesítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Nemzetközi és / vagy magyar szállítmányozási szolgáltatások értékesítésében vagy hasonló területen szerzett 2 - 3 éves értékesítési tapasztalat;
  • Angol és / vagy német nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete;
  • Határozott, eredmény orientált személyiség.

Juttatások, ajánlat:

  • Fiatalos, lendületes csapat;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kiemelkedő bérezés;
  • Rugalmas munkaidő várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Export sales

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye SZENTENDRÉN található, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára a bejárás nem jelent problémát! Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, idegen nyelvű és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest