www.cvonline.hu

Szállítmányozási szakember (Ref. 330)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 473318
lejárt

Munkatársat keresünk évek óta folyamatosan növekedő partnercégünk számára.

Elvárások:

• Érettségi
• Tárgyalóképes német nyelvtudás
• Felsőfokú szállítmányozási ismeretek
• Néhány év szakmai tapasztalat
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete
• Precizitás

Feladatok:

• Szállítmányozás, csomagolás
• Szállítólevelek és egyéb dokumentációk kezelése
• Küldemények, csomagok ellenőrzése
• Jelentések készítése
• Nemzetközi szintű kapcsolattartás

Amit nyújtunk:

• Stabil, piaci szintű jövedelem;
• Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség;
• Letelepedési támogatás.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu