www.cvonline.hu
Szállítmányozási specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1079402

Stabil, 100%-ban magyar tulajdonú Partnercégünk részére keresünk tapasztalt munkatársat Veszprém megyébe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi szállítások szervezése
  • Járatok optimalizálása, optimális útvonal megtervezése
  • Szállítások nyomon követése koordinációja
  • Alvállalkozókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Fuvarozó vagy szállítmányozó vállalatnál szerzett, legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő szervezési és kommunikációs készség
  • Határozottság, rugalmasság

Előny

  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási hozzájárulás
  • Családias légkör, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet

Jelen hirdetࣩésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.