www.cvonline.hu

Szállítmányozási projektkoordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.26.
Hirdetés azonosító: 835193

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat szállítmányozási projektkoordinátor pozícióba.

Feladatok:

Kelet-Európai szállítmányozási projektekben való közreműködés
Szállítmányozási projektmenedzser munkájának segítése
Kapcsolattartás vevőkkel, alvállalkozókkal
Tárgyalásokon, egyeztetéseken való részvétel
Kiszállítások megtervezése
Adminisztráció

Elvárások:

Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikai végzettség
Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
Kommunikációképes angol és orosz nyelvtudás
Műszaki ismeretek
Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján