www.cvonline.hu
Szállítmányozási munkatárs (Referenciaszám: PJ4456)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 1038154

Gyógyszeripari partnercégünk nagytétényi telephelyére, a 22. kerületbe határozott időre, de hosszútávra keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szállítmányozási munkatárs

Feladatok:

- szállítási dokumentumok készítése
- szállítmányozási lehívások kezelése
- kamion állapotjelentések továbbítása a piac részére
- konszignációs raktárról történő eladások kezelése

Elvárások:

- Felsőfokú, szállítmányozási végzettség
- aktív angol középfokú nyelvtudás
- 1 év vagy hasonló területen szerzett szállítmányozási tapasztalat és rendeléskezelési gyakorlat előnyt jelent
- SAP ismeret előnyt jelent

Amit a megbízónk kínál:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet,"tiszta térben" történő munkavégzés
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla a kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.