www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Szállítmányozási koordinátor
munkakör betöltésére
az Alcoa-Köfém Kft.
GRP-ATI Köfém gyáregységünkbe

Feladatok:

  • Szállítmányozási partnerrel és kereskedelmi szervezettel való kapcsolattartás
  • Sűrgős szállítási feladatok koordinálása
  • Felmerülő szállítmányozási kérdések, problémák és reklamációk kezelése
  • Szállítási költségek optimalizálása
  • Szállítási költségek tervezése, követése és report-ok készítése
  • Fuvarszervezés az Öntöde gyáregységnek

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Nemzetközi szállítmányzási területen minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Az angol nyelv legalább középfokú ismerete (interjú angolul)
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek
  • MS Excel ismeretek (függvények, diagramok, kimutatások)

Előny:

  • Felsőfokú műszaki, vagy gazdasági végzettség
  • Vámkezelési tapasztalat
  • Egyéb nyelvismeret (német, francia)
  • Termelésirányítási rendszer(ek) ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal